Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Műtéti beavatkozás nélkül is...

Műtéti beavatkozás nélkül is gyógyítható a fityma szűkület?

Figyelt kérdés
Nyugalmi állapotba rendesen hátra tudom húzni a bőrt de ha merev akkor nezékes szerintetek ez mennyire súlyos?
2010. ápr. 23. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Te vagy a súlyos, amiért nem nézted meg a kb félezer pont ugyanilyen kérdést és rá a válaszokat.

Igen, ha nem durva a szűkület, akkor lehet kezelni, fürdés után óvatosan nyújtani, esetleg orvos ír föl hozzá krémet is, ami segít. Ha nem túl makacs a szűkület - mint pl nálad, hiszen alaphelyzetben megy - akkor sokszor oldható így, de a műtétek közül is csak a teljes körülmetélés az, ami gáz, pl nekem nagyon ronda lett és sok gond van vele, ezért nem is szabad hagyni, hogy megcsinálják, bármilyen kényelmes is a dokiknak. Ha nem tudod kellően tágítani, akkor ejthetnek rajta egy bemetszést, ami gyorsan gyógyul és azzal lazább lesz a fityma. Ha nem vezet eredményre, akkor lehet plasztikázni (z-plasztika, nézz utána a neten), ha pedig az se megy, akkor lehet részlegesen metélni, csak a beszűkült részt, de szerintem nálad nem kell ez.

Arra figyelj, hogy az egész fitymát nehogy lecsonkolják, a teljes körülmetéléssel veszítesz, aztán utána már nincs visszatánc, ha mégse tetszik...

2010. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!