Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Járt már úgy valaki, hogy...

Járt már úgy valaki, hogy elrepedt a farka?

Figyelt kérdés
Pontosabban a farkamon a bőr repedt el. Van rajta egy piros csík kb 1 centi hosszan, ami alapból nem érzékeny, de ha hozzáérek, vagy húzódik a bőr, akkor fáj. Gondolom amíg be nem gyógyul, addig no szex, no recska.
2019. márc. 3. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A finom, vékony bőrrel óvatosan kell bánni.
2019. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Itt válaszolok a privát üzenetekre. Nem hiszem, hogy el lenne szűkülve. 36 év alatt feltűnt volna szerintem.

Hogyan repedt el? Túl vadul használtam, kevés volt a síkosító. ;) Gondolom mással is megesett már, pont ezért kérdeztem.

Dokihoz csak akkor mennék, ha nem gyógyulna. Szerintem nem akkora gond, túl fogom élni. Nem szívesen pazarolnék a munkahelyemen erre egy nap szabadságot. Táppénzre ezzel nem vesznek, mert nem munkaeszközöm a "szerszám". :D

2019. márc. 3. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasznalj Sudocremet vagy Neogranirmont es 1-2 nap alatt jo lesz. :)
2019. márc. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a fitymaféked repedt, akkor azt jobb valamikor orvossal megcsináltatni. Ha most hegesen gyógyul, akkor még kevésbé lesz rugalmas.

Ha rövid a fitymaféked, akkor az egyszer egy óvatlan mozdulatnál át fog szakadni.

2019. márc. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!