Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A tripper milyen úton terjed?...

A tripper milyen úton terjed? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Egyik 26 éves haverom kb 2 hete találkozott egy nővel ,akkor találkoztak először.A Haverom lefektette ,nem védekeztek.A haverom elkezdett panaszkodni hogy fáj a húgycsöve mikor vizel.Nagyon ég neki stb.Elment kórházba.Ma jött meg neki a lelet.Kiderült hogy trippert kapott. Ma írta le nekem Messengeren.Én arra kértem őt hogy addig ne is járjon át hozzánk amíg nem gyógyítsa ki magát mert én attól félek hogy elég ha a kilincset megfogja vagy kézfogással köszön,vagy beleiszik a poharunkba stb és elkapja az egész családom.Azt mondta oké nem megyek.Szerintetek okkal kértem meg hogy ne jöjjön át?Vagy ez milyen úton terjed?Ti is azt javasoljátok hogy addig ne jöjjön át hozzánk amíg ki nem gyógyul?
2019. márc. 11. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Hogy te mekkora egy pocs vagy hallod. Legalabb tajekozodnal mielott megjobban bantod. Nemi uton terjed te eszes es ha csak nem azert megy hogy se..bedu..on akkor nem kapod el. Gondolom pisi utan kezet mos, foleg most. Csori legalabb latja ki all mellette ha baj van.
2019. márc. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kérdés nem olyan ostoba.

Baráti körben egy haver szintén összeszedte, és ugyan nemi úton terjed, de mondta neki a doki nő, hogy más ne használja a torolkozojet.

2019. márc. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kettes. A doktornő arra a törölközőre gondolt, amivel fürdés után az altáját törölgeti, nem a kéztörlőre! Pl tüsszentéssel sem terjed. Szóval kedves kérdező, nyugodtan talalkozhatsz a barátoddal, ne hagyd cserben.
2019. márc. 12. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es gondolom azt a torolkozot ne hasznalja senki amivel a pocset torolte furdes utan. Nem fog elterjedni ugy ha egy levegot szivtok vagy radhapcizik. Gaz azert hogy igy cserben hagytad ilyen tudatlanul.. Legalabb olvastal volna utana
2019. márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"azt a torolkozot ne hasznalja senki amivel a pocset torolte furdes utan. "


Igen. Pisilés közben is a pocset fogja, utána meg a kilincset, ha pl. A kérdező panelban lakik, a wc-ben nincs kezmoso, csak a furdoben.

2019. márc. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!