Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tripperem van, hogyan kezeljem...

Tripperem van, hogyan kezeljem amíg várok az időpontra?

Figyelt kérdés

egyik exemtől kaptam el, és rá 3-4 napra elmentem urológiára, de nem vizsgáltak meg, és időpont kell. Kértem időpontot és adtak 1 hónappal későbbre.


Elmentem háziorvoshoz, aki szerint csak kisebb fertőzés, kenőcs meg gyógyszer. Rá 1,5 hétre megint elmentem és felírt ANTIBIOTIKUMOT (amit kiderült hogy tilos erre). Elfogyott az is, és amikor harmadjára mentem csak akkor küldött el urológiára sürgősségivel. Onnan átküldtek a nemibeteggondozóba, és ott lecsesztek hogy miért csak most megyek.

Ott vettek mintát, és 2 hét múlva kell újra menni.

Nekik nem mutatott rendesen a mikroszkóp az antibiotikum miatt....

Már 3-4 hete tart a gennyeddzés, pirosodás.

Hogyan tudnám ezt kezelni addig is? Mert ez már kezd elsúlyosbodni...

Esetleg fizikai munkát tudnék így dolgozni?

Új melóhelyem van, próbaidőm van, aztán lehet többet ártanék magamnak ha elmennék igy dolgozni.. Mit javasoltok?

Hogyan lehetne házilag is segíteni ezen?

Kamillatea, canesten, tetran kenőcs játszik jelenleg.

:(



2018. máj. 11. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A tripper nemibetegség, vaqgy a bőr és nemi gondozóba vagy nőgyógyászhoz kell vele menni. Mielőtt még szét kürtölnéd mindenfelé azt javaslom, hogy menj magánrendelőbe, vagy a helyi bőrgyógyászatra (oda nem kell beutaló, és úgy tudom időpont se)
2018. máj. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
voltam a nemibetegbe, mondták hogy vettek mintát 2 hetet várni kell. csak már 3-4 hete szenvedek vele és még 2 hét nagyon sok :(
2018. máj. 12. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Eddig is kár volt várni. Azért írtam, hogy azonnal menj
2018. máj. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gábriska1991 válasza:
Nem semmi, ugyan ez volt az én sztorim is... Azóta mi a helyzet? Megjavultál, megkaptad a szurit, van esetleg valami szövődménye? Érzel valamit?
2018. dec. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!