Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szeretnék edzeni, de nem...

Szeretnék edzeni, de nem tudok edzéstervet összeállítani. Segítene ebben valaki? Többi lent!

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, gyenge, vékony alkat. Szeretnék edzeni itthon, ehhez szeretnék segítséget, vagyis edzéstervet kérni. Nem egy BodyBuilder akarok lenni csak kiizmosodni, látszólag is. Nincsen semmi eszközöm, gondolok ilyen súlyzókra meg ilyenekre. Segítene nekem valaki edzéstervet összeállítani? Esetleg olyat, amit kipróbáltál otthon és neked is működött, látszódott,eredményes lett, stb. Köszönöm a segítséget előre is!

2015. nov. 18. 19:55
 1/6 anonim válasza:
Mindenképp a fekvőtámasszal kezd, nekem az sokat segitett. Ha van lehetőséged húzódzkodni akkor azt is csinálhatod, az nagyon jó hátra. ha guggolásokat csinálsz az nagyon jó lábra. Megtöltesz két PET palackot vizzel és oldalra, emelgeted, ez jó vállra. hasra meg ott van a felülés, hasprés.
2015. nov. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szilvijoe ***** válasza:
Leírom privátba, ha érdekel, mert picit hosszú...
2015. nov. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Engem is érdekelne edzésterv. 16/f vékony alkat vagyok, 175 magas 61 kg
2015. nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldenéd, szilvijoe? Kösz előre is.
2015. nov. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is megtennéd hogy elküldöd?
2015. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szilvijoe ***** válasza:
Igyekszem mindenkinek írni, de csak támpontokat tudok, mert ezt írásban nem könnyű....
2015. dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!