Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyibe kerül egy szakállbeül...

Mennyibe kerül egy szakállbeültetés teljes szakáll felépítése esetén?

Figyelt kérdés

2019. márc. 21. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 millió körül, de ha nulla a donorterület, akkor ez eléggé lehetetlen vállalkozás. Hajból lehetne oda ültetni, de az idiótán fog kinézni.
2019. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Mit megnem adnék meg sok ember is ha kevesebb szőr nőne ott.
2019. márc. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

Nekem nagyon dús szakállam van, de inkább minden nap borotválkozok.

A szakáll nem menő. Vagy tetszik egy lánynak vagy nem.

2019. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Hát a mai társadalomban azt vettem észre, hogy a nők szemében ha nem vagy félarabnak kinéző szakállas állat, akkor kb. nem vagy ember, férfi meg pláne nem.
2019. márc. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1,5 millió legalább. Én is gondolkodtam rajta, mert 20 évesen is csak gyenge bajszom van, oldalt meg pihék. De már letettem róla, lehet még erősödik, bár oldalt nem lesz, mert fateromnak meg az ő apjának se nő ott semmi. Ilyen sajnos a genetika. Pedig én is mit meg nem adnék, ha lehetne valami brutál dús szakállam. A beültetéssel az a gond, hogy ugye a hajat ültetik be, azt mondják, hogy a szőr alkalmazkodik a területhez, és jól fog kinézni, de szerintem látszik, hogy nem természetes.
2019. márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha megcsináltatnám, nem magyarországon tenném. Youtube- on lehet nézni olyan külföldi klinikákat, amik kiutazásos műtéteket vállalnak és az előtte-utána képek nagyon meggyőzőek. Nagyon profi természetesnek ható és dús szakállakat látni beültetéssel, de nem a lúzer magyaroknál...
2021. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!