Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érzékeny makk/fityma hátra húzás?

Érzékeny makk/fityma hátra húzás?

Figyelt kérdés

Sziasztok 18 éves vagyok és az lenne a kérdésem hogy érzekény a makkom amint hozza erek nem fájdalmas inkább kellemetlen érzés éri... gyulladas vagy fertozesem nemvolt még.... hogyan tudnám az érzékenységet csökkenteni?

normál állapptban baj ha igy hordom lehúzva? akar nappal akár éjjel....megszokja ezt és az érzékenység eltűnik??


Másik kérdésem pedig a fityma hogy mereven magátol nem húzódik hátra ez mennyire lehet gond? normál állapotban hátra birom húzni teljesen ameddig kell...igaz kis tornaztatassal 2 napon keresztül de sikerult mostanra mar konnyrn hatra megy .....mereven viszont legelsőnek picit nehezen ment es -picikét mintha feszült volna....dr kis tornázással orvosolhazo volt ez... ezis 1-2napba telt.... viszont amikor mar jobban hátra tudtam huzni igaz nem teljesrn de bő félig sikerult csak nem mertem tovább dr szerintem menne teljesen is úgy erzem...gond lehet hogy magatol nem dr talan kezzel hatrs tudom húzni??... és ha mereven magátol nem is de én hátra húzom minden egyes egyúttlétkor ez jo? hordhatom lehúzva akár normál akár merev állapotban is??

orvoshoz lehetőleg nem mennek nem szeretnék semmi féle mütétet vele??


VÁLÁSZAITOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNŐM!!!



#érzékeny makk #fityma hátrahúzás
2019. márc. 22. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Most akkor hátra tudod húzni teljesen ha merev vagy nem? Mert ha csak érzékeny akkor érj hozzá többet és akkor csökken az érzékenysége.
2019. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mereven huztam már hátra hátra is ment fajdom mentesen annyi h picit feszult épphogy de semmi tobb de csak félig mertem hàtra húzni nem mertem teljesen :(
2019. márc. 23. 00:34
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagyok orvos, viszont azért írnék sejtést, mert én a helyedben dokihoz mennék. Mert sejtésem szerint ez fitymaszűkület.
2019. márc. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Vagy esetleg rövid fitymafék is lehet.
2019. márc. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően az, hogy nem megy magától hátra merevedéskor, az nem baj, sőt teljesen normális.


Az, hogy nem tudod hátrahúzni, mert szűk, az annyira nem jó már. Ahogy írták mások is, lehet hogy van egy kisebb szűkületed, lehet hogy a fék rövid. Az általad adott leírásból ez nem állapítható meg.


- A makk mekkora részét tudod fedetlenné tenni?

- Mit értesz "teljesen" és mit értesz "félig" alatt? (a makk egésze/fele, vagy a pénisz törzsén teljesen/félig hátrahúzni?)

- Van-e láthatóan szűk része a bőrnek amikor hátrahúzod?


Az, hogy a makkod kifejezetten érzékeny ha bármi hozzáér, szintén normális, főleg ha még nem nagyon volt hozzá nyúlva.

2019. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy így 1,5év után vele?Jobb lett?
2020. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!