Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy fityma szükületem ami...

Van egy fityma szükületem ami már nem tudok hátra huzni és valami fehér turos váladék jön ki belölle. Mit tudok vele csinálni hogy elmuljon ez a turos valami? Mit szedjek rá?

Figyelt kérdés
2018. nov. 5. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Semmit. Retkes, nem tudod takarítni. Urológushoz kellene menni.
2018. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Fordulj urológushoz mihamarabb,mert ha nem tisztítod be fog gyulladni és egyre rosszabb lesz...én is végigjártam ezt,utólag csak azt bánom hogy nem előbb mentem dokihoz.
2018. nov. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont azért halmozódott fel fehér anyag(szmegma) a makkodon,mert nem tudod a fitymád hátrahúzni és rendesen tisztítani.Ezt sokszor csak túrónak hívjuk,ezt vízzel óvatosan fokozatosan le lehet mosni


Mindenki szervezete termel szmegmát,pont ezért tisztálkodunk,hogy ez ne tudjon felhalmazodódni.


Urológushoz el kellene menned,beutaló nem kell.


Hány éves vagy?Mennyire tudod a fitymád hátrahúzni?

2018. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!