Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáj a herém. Nem múlik el,...

Fáj a herém. Nem múlik el, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pénteken egy sérülés érte a bal herémet. (Elég erősen beütöttem :/ ). Azóta (most vasárnap van) mindig fáj a herém. Maga a herém fáj, nem más. Nincs felduzzadva, nem lila, és nincs más külső jele. Ha lefekszek nem fáj, csak ha sétálok. Akkor se mindig, de ha igen, akkor csak pingvin járásba tudok menni, de még úgy is fáj egy kicsit. El fog múlni? Ugye nincs valami komolyabb bajom? :( (Dokihoz nem merek menni, mivan ha elmúlik, csak egy kicsit megzúzodott és idő kell neki a gyógyuláshoz)

Trollok pls: OFF



2019. márc. 31. 15:45
 1/7 anonim válasza:
51%
Szerintem a legjobb tanács amit itt kaphatsz: holnap irány a háziorvos, és ha tényleg van valami, ő majd tovább irányít a megfelelő helyre, pl. urológiára.
2019. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
56%

Jah, és még egy dolog: ilyet felejts el, hogy dokihoz nem merek menni. Mi a fontosabb, az egészséged, vagy hogy ciki-e a dolog (egyébként nem ciki egy kicsit sem)


Valószínűleg nincs semmi gond, de ez a jövőre is érvényes: nem szabad halogatni sosem azt, hogy az ember orvoshoz menjen, ha valami baja van.

2019. márc. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Ma kéne menni a traumatológiára, már így is lehet elkéstél
2019. márc. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is menj be minél előbb.
2019. márc. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Bakker,itt mindenkit orvoshoz küldenek,ha kell,ha nem .
2019. márc. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tökön rúgnak, 3 napja fáj, szerinted nem kéne orvosnak megmutatni?
2019. márc. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz.
2019. ápr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!