Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamiért fáj az egyik herém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamiért fáj az egyik herém már vagy 3 napja és nem mulik el. Történt veletek már hasonló? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval 16 éves vagyok..és nagyon fáj a jobboldali herém.Már napok óta..nem akr szüni a fájdalom.Nincs kedvem önkielégitéshez sem.Meg nem is jön annyi a hokizásnál mint amenyi szokott.Valami bajom lehet.Mért nem akkr szüni?Történt már veletek hasonló?Írjátok le létszíves.Mi lett a megoldás azt is.

16 f


2012. aug. 19. 12:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyes írásért gyorsan írtam.
2012. aug. 19. 12:45
 2/10 anonim ***** válasza:
fiatal korban szokott fájni.Nekem is fájt.De ha hosszabb ideig fáj akkor érdemes megnézetni.
2012. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem.Még azért nem fordult elő ilyen fájás.Egyszer fociban elkapott a lambda ott..de akkr is csak 2-3 órájig fájt.
2012. aug. 19. 12:47
 4/10 anonim ***** válasza:

küzdő sporton engem is találtak már el.De ott rúgtak!

Biztos volt már ilyen neked.Pár percig esetleg óráig fájt.

2012. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem izgultál fel valamire, amit nem követett orgazmus? Attól is lehet, akkor az önkielégítés enyhít rajta.


Az is lehet, hogy felfáztál, gyulladás... vegyél sós kamillás ülőfürdőt, ha nem használ 1-2 napon belül, irány az urológia!

2012. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem megyek urulógiára..attól félek..Ez a fürdőt lehet kipróbálom..csak városi vagyok.
2012. aug. 19. 13:00
 7/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Mi a baj abban, ha városi vagy? Nagy lavór, babakád, ha nincs, akkor a fürdőkád is jó..


Só, pár kamillatea filter, forró víz... ha lehűlt testmelegre, akkor csüccs....


Illetve lehet kapni a patikában tesztcsíkot vizeletvizsgálathoz, nézd meg, van-e benne genny. Ha nem javul az eredmény, akkor minimum házidoki.. ő nem vájkál, de elküldhet laborba, a gyulladásra már a vérsüllyedés is utalhat, illetve ha kell, tud antibiotikumot felírni.


És tudni fogja, elég-e ennyi, vagy szakorvos kell.


Semmiképp bagatellizáld el, mert ha nincs kikezelve, akár meddő, vagy impotens is lehetsz később.

2012. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Széldültél is?
2012. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Még mindig az 5-ös vagyok...


Az előzőek fenntartása mellett még utánaolvastam..


Amit ajánlanak még:


- napi 2 l kamillateát meginni

- állítólag a tőzegáfonya is jó, akár kapszula, akár kivonat formájában


De ezek csak gyulladásra... ha nem javul, mindenképpen orvos!

2012. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
2012. aug. 19. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!