Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés
MakeMan nevű felhasználó kérdése:

Körülbelül egy hete érzek a mellbimbóm alatt egy kis csomót ami néha fáj ha erősebben megnyomom. Valaki megtudja mondani hogy mi miatt van ott az a csomó, és hogy elkell-e mennem az orvoshoz?

Keress kérdéseket hasonló témában: egészség

ápr. 3. 18:42  Privát üzenet  

A válaszok

Azonnal háziorvoshoz vagy nőgyógyászhoz kellett volna fordulnod, amint megérezted az elváltozást, hiszen konkrét választ és tanácsot csak ők tudnak adni.

Ne tétlenkedj és várj tovább, keress fel egy szakértőt, mert az egészségeddel játszol más esetben!

# 1/3Időpont ápr. 3. 19:00 Privát üzenet

1 es ne ijesszél már ennyire rá,serdülő fiuknak van ilyen .

Változnak a hormonjaik .

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 3. 19:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tinédzser fiú vagyok! :DD

# 3/3Időpont ápr. 3. 19:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit jelent az, hogy Spinoff? Már egy csomó helyen hallottam, de sose tudtam meg, hogy mi az, valaki eltudja mondani?
Miért van az, hogy egy csomó fiú elég nagy részben ( persze nem teljes egészében) nem a tartalom vagy mondani való miatt néz filmeket, hanem a benne szereplő nők miatt? Ez miért van?
Gennyes kelések, csomók vannak a szeméremdombomon, ami hol viszket, hol pedig nagyon fáj. Mi lehet az? El merjek menni orvoshoz? Mit fog mondani? Ez szégyen?
Tudnátok mondani német találmányokat, újítást, bármit, amin igazolni lehet a kijelentést, hogy "a németek hatása mai napig érzékelhető Mo-on"? KONKRÉT dolgokat kérek, tehát ne...
Nem tudná nekem valaki meg mondani mi lehet az?
A combom belső részén bőr alatt kijött egy csomó ami fáj. Holnap megyek bőrgyógyászatra. Addig is valaki tud mondani erre valamit? Valakinek volt már ilyen? 2-3Napja vettem észre...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!