Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meg mondanátok hogy hol...

Meg mondanátok hogy hol tudnék szerezni recept nélkül kenőcsöt?

Figyelt kérdés
Szóval van ez az enyhe fityma szűkületem és akivel beszéltem ö is ugyan így volt és ki írták neki a ftorocortkenőcsöt és teljesen megjavult viszont én kicsit félek az orvoshoz fordulni és szeretném megtudni hogy hol tudnék kapni recept nélkül

#kenőcs #Fotorocort
2019. ápr. 4. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Ha vény köteles akkor sehol.

Próbáld meg könyörgő tekintettel hátha.

2019. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszélytelen ez a kenőcs, nemhiába vényköteles. Lehet nem is jó a problémádra, jobb lenne ha elmennél urológushoz, majd ő megmondja mit kell tenned. Nem kell félned az orvostól, naponta többen keresik fel ezzel a problémával.
2019. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgő tekintettel sajna nem sokra megy, mert keményen büntetik a gyógyszerészeket, ha vény nélkül adnak ki vényköteles gyógyszert-kenőcsöt. Nekik azzal el kell számolni.

Nem ismerem ezt a kenőcsöt, de biztos vagy benne, hogy a fitymaszűkületet (még ha enyhe is), ez meggyógyítja? Mi is járunk nőgyógyászhoz, nem vidáman és dalolva, de a muszáj nagy úr. Próbálj erőt venni magadon és menj el dokihoz. Vagy beszélj az ismerősöddel, hátha maradt neki kenőcs, próbáld ki, és ha tényleg annyira használ, akkor ennyit megér, hogy veszed a bátorságot és elmész megnézetni.

2019. ápr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!