Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 19 eves fiu vagyok mi lehet a...

19 eves fiu vagyok mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Udv,2 hete megvoltam fazva de nagyon az par nap utan elmult viszont az orrom meg mindig fujom es ilyen sargas neha,a masik meg az hogy 3 napja elkezdtem kicsit kohogni tegnap 37.2 volt a testhomersekletem,a szivem neha furan dobog tegnap ota ha futok vagy valami..de nem faj semmim,mi lehet a baj?:( nyugtassatok meg
2019. ápr. 12. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Már megint ez a sz*ros spanyolnátha... szegény nagyapám is így halt meg, 1919. április elsején.
2019. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 es,azt nem írtad ,hogy 103 éves volt .
2019. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért dobog a szíved erősebben mert hőemelkedésed van. Ez normális ilyenkor. Ne aggódj ez egy egyszerű megfázás, sima fájdalom/lázcsillapítóval és sok c vitaminnal meg folyadékkal pár nap alatt elmúlik!
2019. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!