Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen betegség jelei lehetnek...

Milyen betegség jelei lehetnek ez a makkomon és fitymámon?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja furcsán piros volt a fitymám és olyan érzést keltett, mintha egy kicsi fitymaszűkületem lett volna. Soha nem volt fitymaszűkületem, mindig rendesen le tudtam húzni a makkomról a bőrt.

Amikro ezt észre vettem, 2 antibiotikumos kúra után voltam, a háziorvosom is annak tudta be, hogy a legyengült szervezetem nem ellenállt a gomba ellen és gombás fertőzésem lett a péniszemen.

Ezt canesten krémmel kezeltem, nem jutottam semmire vele.

Ezek után felírt nekem a háziorvosom egy pimafucort tubusos krémet, mert ez az összes betegének segített.

Nekem is bejött, tényleg eltűnt a pirosság a péniszemről kb. 2 hétre.

Olyan 1 hete viszont észrevettem, hogy a makkom nyílásánál kicsit pirosabb a bőr.

Ez valamilyen formában már volt korábban nálam, akkor viszont magától elmúlt.

Ma viszont borzalmas látvány fogadott a makkomon.

Sebszerű foltok vannak rajta, nem sok, nincs vele teli, de egyszerűen látni rajta, hogy nem egészséges a makk része.

Olyanok, mintha pattanás lenne, csak nem lehet kinyomni.

Nagyon érzékeny, fáj az érintésre.


Most ez mi?

Sima gomba biztos nem lehet.

Akkor meg gyulladás?

Hugycsőgyulladásnak tűnik, de így hirtelen?

Nemibetegség nem hiszem, hogy lehet, mert csakis a barátnőmmel szeretkezek, amúgyis tisztaságmániád vagyok, más kérdés.


Mindenképpen elmegyek urulógushoz, csak addig kíváncsi vagyok, hogy mi a fene ez..



2019. ápr. 23. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
55%
Ez még mindig nem orvosi oldal... rossz helyenkérdezel ilyeneket te is meg...
2019. ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!