Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körömgombát mivel és mennyi...

Körömgombát mivel és mennyi idő alatt lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Canespro nagyon hatásos, recept nélkül lehet megvenni. Elég húzós az ára, olyan 5-6 ezer forint körül van, de én sokfélét próbáltam előtte, ha összeadom, a végén a sokszorosát költöttem eredménytelenül. 14 napig kell vele kezelni a körmöt, a gombás rész egyszerűen "leoldódik", lemálik, az egészséges rész ottmarad és szépen lenő.
2010. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi.
2010. júl. 5. 23:31
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, de mi van akkor, ha a köröm teljes hosszában az egyik oldalon van gomba?
2010. júl. 5. 23:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor a körmöd teljes hosszában, az egyik oldalon le fog "oldódni" a gombás rész az egészségesről. Néhány hét és szépen, egészségesen visszanő, ne aggódj.


Én is így jártam, nagyon mély a körömágyam a nagylábujjam oldalán, ott gombásodott be ék alakban, a növekedési zónától egészen a végéig. A canespro leszedte, egy ideig elég hülyén nézett ki, de már alig 1-2 mm hiányzi, hogy elérje a teljes eredeti hosszát.

Előtte ecseteltem, gyógyszert szedtem, stb. és semmi sem használt. Ez kicsit drasztikusnak tűnik, de hatásos, mert az összes gombás körömrészt eltakarítod, így garantáltan egészséges köröm nő vissza.

2010. júl. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem többször kellett mennem a bőrgyógyászatra ilyen problémával. 4-szer, mert 4 alkalommal gyulladt be a két nagylábujjam két oldala. Teljesen ingyenes megoldás: Bórgyógyászat, ahol egyszerűen érzéstelenítés után kivágják a beteg körmöt és szövetet. Valamint a doki egy Bactroban nevű kenőcsöt írt fel a műtét előtti és utáni időszakra, ami akkor nem volt valami drága.
2010. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, neked nem körömgombád volt, hanem a benőtt körmöd miatt lett egy bakteriális fertőzésed, gyulladásod. Megnéztem a kenőcsödet:

"...Mire használható a Bactroban krém?

A Bactroban krém antibiotikumot tartalmaz. Nem tartalmaz penicillint. A Bactroban krém alkalmas bizonyos baktériumok okozta bőrfertőzések, fertőzött sebek és horzsolások helyi kezelésére..."

Körömgomba kezelésére nem alkalmas. Ilyen gyulladásom és emiatt körömkivágásom nekem is volt már, akkor én is kaptam antibiotikumot, de a kérdezőnek most más gondja van.

(első és második vagyok)

2010. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést kérek, vegyétek úgy, hogy nem szóltam :)
2010. júl. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!