Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel tudnám "lekezelni" a...

Mivel tudnám "lekezelni" a két nagylábújjamon a körömgombát?

Figyelt kérdés

13éves vagyok, nem merek papucsban kimenni az utcára..:S

Ha lehet akkor inkább valami házi készítményt vagy olcsó de hatékony gyógyszertárit.Ecetet már próbáltam, de azt min.1évig kellene kenegetni, de nincs hozzá türelmem, mert nem látom eredményét.


2009. máj. 12. 21:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hallottam már a NAILNER-ről ő mennyibe kerülhet kb.??
2009. máj. 12. 21:48
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Három féle körömgomba van. Szinte ugyanúgy néznek ki, tehát te nem tudod megállapítani, hogy melyiked van. Mindhárom kezelése más. Van amelyik ecsetelővel gyógyítható és van amelyiknél le kell szedni a körmöt, hogy egészséges nőhessen.


Menj el dokihoz, majd ő megmondja, hogy mit lehet tenni.

2009. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kb. 4500 forint, de vagy kettőt el kell használni, mert nagyon lassan pusztul ki az a szemét körömgomba. Ecetet jobb is ha elfelejted, semmit nem ér!
2009. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Uszodában kaptam mind a kétszer a körömgombát. A patikákban kapható gomba elleni szerek elég hatástalanok és nagyon drágák is. Kikísérleteztem azt, ami tutira megölte a gombát néhánxy nap alatt. Langyos vízbe /kb. 2 liter/ három-négy kanál 20 %-os ecet, kb. ugyanennyi hypó és egy evőkanál klórmész. Ebben naponta kétszer legalább áztasd át és közben körömkefével finoman kefélgesd. Minden nap friss oldatot készíts!
2009. máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

a hypo az nem marja ki a bőrömet?:o

Köszönöm a válaszokat.

2009. máj. 13. 14:36
 6/13 anonim ***** válasza:
atya vilag... ez a hypos dolog nem lehet komoly szeritnem... en koromvirag kenoccsel kenegettem, de azt hiszem az enyem ekcema volt, de ugyanugy jo gombara is, nalams emmi sem volt ennyire hatasos, szeritnem probald ki, tok olcso, gyogyszertarban meg lehet venni (koromvirag zsirnak is hivjak)
2009. máj. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
oké köszönöm:D
2009. máj. 14. 15:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt pont ott ahol neked, több mint 1 év kellett hozzá h ledobja a körmöket a lábújjamról, utána már nőtt az új köröm. Azóta már normálisak a körmeim. Amúgy nem mertem dokihoz elmenni mert féltem h majd fájni fog ha leszedi, így megvártam h lenőjjön, de ha bátor vagy akkor szedesd le, hamarabb túlleszel rajta.
2009. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hogy értve leszedi?

Bőrgyógyász?

Hogy szedi le?

2009. júl. 15. 16:04
 10/13 anonim válasza:
15 éves vagyok, nekem 13 éves koromban kezdődött (nem mertem orvoshoz menni, nem is mentem. senkinek nem szóltam, csak egyszerűen megvártam míg, lenő, addig meg nem papucsot, nem topánokat hordtam(olyan baba cipő):D És az takarja. De kipróbálhatsz bármit igazából, ha nem mutatod meg szakembernek, nem biztos, hogy használ.
2009. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!