Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után mit kell/érd...

Körülmetélés után mit kell/érdemes tenni?

Figyelt kérdés

Júniusra kaptam időpontot és igyekszem felkészülni mindenre. Olvastam hogy volt akinek kiszáradt a makkja a beavatkozás után, kifehéredett és smirdli jellegű lett. Ez gyakori probléma? Elvileg kenőcs segít, de hogy megoldja a gondot vagy megelőzi azt nem találom sehol.

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2019. ápr. 25. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Szia! szerintem nem kell túlparázni. Én betadinos oldattal mostam le az elején és neogranormont használtam.

nem fehéredett ki és nem lett smirdli jellegű sem.

2019. ápr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
smirGli...
2019. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm első válaszoló! Mindenképp kipróbálom! Ment a zöld kéz!

Kedves második válaszoló! Köszönöm hogy a kérdésemre válaszoltál...

2019. ápr. 25. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem a műtét utáni hetekben gyakran kiszáradt és "gyűrött" lett, de az utóbbi időkben már teljesen rendben van. Szóval szerintem sem kell félni.

Arra számíts azért, hogy közvetlen a műtét után eléggé be lesz dagadva, de ez teljesen normális, le fog menni magától.

2019. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a betadine, neogranormon kombót én is ajánlom.
2019. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
* smírgedli
2019. ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Á.Zoli ***** válasza:
100%
Az én műtétem lézeres volt. Én kamilla teába tartottam esténként, míg ki nem hűlt a tea, kimondottan jó érzés volt. kb: 3 héten keresztül és hintőporoztam (kamillással) az tisztán tartotta a sebet. Ügyeltem rá, hogy a makkra minimális por kerüljön. Gyönyörű lett az eredmény.
2019. ápr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd az orvos elmondja mit kell tenni, nekem valami baleocin vagy milyen kenőcsöt írt fel, 10 napja műtöttek. mindenki nagyon kedves volt az urológián.

Rohadtul be volt dagadva az első pár nap, alig ismertem rá a micsodámra.

Egyelöre nem bàntam meg a műtètet, mert nekem teljesen be volt szűkülve, sose láttam még a makkot. Túl nagy fájdalom nincsen,inkább csak kellemetlen pár napig. Még izgulok azon hogy fog kinézni ha teljesen elmúlt a varrat, meg hogy mit fogok érezni.

2019. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!