Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit gondoltok mi lehet a bajom?

Mit gondoltok mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

20/F


Kb 3 hónapja lett vége egy másfél éves kapcsolatomnak ami az 1. volt eddig az életemben. A barátnőm sajnos előttem elég tisztátlan, meggondolatlan életet élt és nagyon egészségtelen is volt (amikor együtt voltunk még akkor is sok mindent hordozott és sok egészségtelen szenvedélyt is űzött).


Mindig óvszerrel védekeztünk 4 alkalommal szakadt csak el. Az orális szexeknél viszont nem, és eléggé mentek kb minden alkalmakkor. Többször is kaptam el betegségeket tőle.


Most, hogy már kb 3 hónapja nincs semmi nemi életem se, csak maszturbálni tudok. Utóbbi kb 4 hete állandó pénisz problémákkal kűzdök. Ez idő alatt 2szer voltam bőr és nemi beteg gondozónál, mert sokszor volt hogy bepirosodott, szúrt és csípett, de teljesen normálisan nézett ki és most is az. Viszont megint csak elkezdett szúrni és csípni különösen a hugycsőnyilásnál illetve ha hátrahúzom a fitymámat. 1. alkalomkor azt mondta sima gombás fertőzés, adott rá krémet. (reggel, este kell kennem 5 napig és jó lesz)


Jó is lett csak hogy kb 3 napig. Aztán újra visszajött. Megint elkezdtem kenni de csak napi egyszer, kicsit többi idő alatt de elmulasztotta, de nagyon rövid időre. Újra kezdődött megint. Elmentem újra orvoshoz, megint azt mondta "jaa ez semmiség kenegessem csak megint egy 5 napig megint napi 2szer" Oké így is lett az első 3 napot elbasztam mert elfelejtettem sokszor bekenni 2szer és csak 1szer kentem be 1 nap.

Nem mulasztotta el rendesen aztán 2szer kentem. Elmúlt pár napra. És most megint kezdődik elölről.


Holnap tervezek elmenni újra hozzá de már kezd nagyon elegem lenni, hogy ennyi mindig az össz probléma megoldása.


Szerintetek mi lehet ez? Vagy mitől lehet? És hogy van-e értelme keresni másik orvost?


2019. máj. 5. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress másik orvost. De szerintem lehetőleg napi többször próbálj meg fürdeni kenjed mint állat használj betadint aztán lehetőleg ne állj le ilyen szutykos nőkkel .
2019. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!