Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Mennyi idő múlva kell visszamenni?

Voltam orvosnál. Azt mondta hogy balanoposztitisz-em van. Felírt egy krémet hogy azzal kenegessem és menjek vissza ha nem változik. Már egy hete kenem de még semmi sem változott. Már vissza kellene mennem?

máj. 14. 10:55  Privát üzenet  

A válasz
Vissza.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 14. 22:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi idő múlva lehet visszamenni a fogorvoshoz?
Mennyi idő múlva szükséges visszamenni a nőgyőgyászhoz?
Az orvosszakértői bizottságnál voltam novemberben és 2018 májusában újra mennem kell . Miért ilyen hamar? Eddig mindig 3 évente mentem most mi miatt kell 6 hónap múlva visszamenni?
Akiket hererákkal műtöttek, mennyi idő múlva tudtatok visszamenni dolgozni?
A fogamba beleraktak egy gyógyszerrel átitatott vattát és rárakták (a vattára) az ideiglenes tömést.1 hét múlva kell visszamenni. Nem gyulladhat be valami attól, hogy most a vatta is a fogamban van?
Fogszabályzó felrakása után mitől függ, hogy mennyi idő múlva kell visszamenni húzásra?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!