Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mik ezek a péniszemen?

Mik ezek a péniszemen?

Figyelt kérdés

[link]


Fehéres, pattanásszerű foltok. Néhányból kis szőr nő ki. Van, amit ki tudok nyomni, mint egy pattanást és fehér, szilárd, de puha ("kenhető") állagú cucc jön ki belőle. Faggyú szerintem. De miért látszódik ennyire? Faggyúmirigy túlműködésem van esetleg...? Hogyan lehet kezelni?


Néha szokott viszketni a péniszem töve, van köze hozzá?


Már ott vannak legalább 2 éve. Akkor nem éltem szexuális életet.


2019. máj. 16. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól tippeltél. Azért látszik ennyire, mert jó a szemed és vékony a nemiszerv bőre. Mindenhol az emberi bőr tele van szőrtüszővel és ahhoz kapcsolódó faggyúmiriggyel. Legfeljebb nem minden esetben nő szőrnek minősülő képlet is, csak finom pihe (pl. az orr bőrén).
2019. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es mit lehet ez ellen tenni? Nagyon zavar.
2019. máj. 16. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi bajod van? Hát másnak is olyan... Nem ezen kéne agyalni, és akkor ez nincs.
2019. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fordyce pottyokre/foltra keress ra, ha ez az (szerintem igen) akkor maximum lezerrel tudjak eltavolitani.
2019. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!