Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az eddigi letapadt rész a...

Az eddigi letapadt rész a nemiszervemnél kezd felszakadni. Mennyi idő, mire az összes helyen "felszakad"?

Figyelt kérdés
Utánaolvastam, és sikerrel: minde este, a fürdésnél egyre jobban le kell húzni, (egyébként olyan 3mm-t van letapadva) és a végén majd az egész "felszakad" Azt is olvastam, hogy érzéstelenítő krémmel kell bekenni az egész makkot-fitymát, és egy határozott mozdulattal felszakítani. Ui: bocsi a "felszakítani" szó miatt, nem tudtam mást írni. Szóval a kérdés az "A" verzióra (ami a szépen lassan huzogatás): Mennyi idő mire az egészet felszakítom? "B" kérdés: Biztosan jó a "B" választás? és ez komoly.

2019. máj. 23. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

"Azt is olvastam, hogy érzéstelenítő krémmel kell bekenni az egész makkot-fitymát, és egy határozott mozdulattal felszakítani."


Ezt általában orvos szokta csinálni. (bár érzéstelenítést nem feltétlen jár hozzá)


De az alap kérdésre így szerintem senki nem tud pontos választ adni.

2019. máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én napokig szórakoztam vele, látszólag eredmény nélkül, aztán egyszer váratlanul elengedték egymást, minden nyom és fájdalom nélkül csak hirtelen kettéváltak. Kitartás, türelem és egy pár nap én azt mondom. A feltépést nem ajánlom mert lehet hogy felszakítja a makkod és az nem kicsit fájdalmas.
2019. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!