Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan fogyhatok le (átmeneti,...

Hogyan fogyhatok le (átmeneti, hirtelen meghízás)? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Diák vagyok, és fiúlétemre nem főzök magamra. Emiatt rendszertelenül táplálkozom, többnyire csak szendvicseken meg hasonlókon élek. Egy idő után felszedtem pár kilót, ami a hasamon "ült" meg... Nagyon zavar, és a barátnőm is szekál néha emiatt. Hogyan szabadulhatnék meg a pocakomtól minél hamarabb és hatásosan?? (milyen diétával, sporttal?) Segítőkész válaszaitokat köszi. 19/F
2010. júl. 7. 14:17
 1/2 anonim válasza:

Járj el kondizni.. vagy keress valami jó hobbit (ami sport és szívesen csinálnád) próbáld meg bele iktatni az életedbe ennek vagy a konditerembe járásnak a rendszerességét.. vegyél magadnak egy szakács könyvet és próbálj elkészíteni néhány egyszerű ételt amit szeretsz.. vagy próbálj ki valami újat.. a barátnőd is biztos örülne ha meglepnéd valami finomsággal.. és ezalatt értek mondjuk egy finoman megsütött csirkét rizzsel és egyszerűen össze tudsz dobni egy finom salit is mellé.. a saláta lehet finom is és egyszerű elkészíteni.. nem a pasik kedvence de fogyókúrás kajának egész jó :).. de ha rendszeresen edzel akkor lefog menni hamar az a kis pocak és izmos leszel.. a csajod is büszke lesz rád.. :D

Remélem segíthettem..

2010. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mond a csajodnak h. főzzön neked mindig vmi egészséges kaját :P Ha az sem segít ajánlom a Beachbody Insanity Dvd-t :D Hatásos.. nagyon=)
2010. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!