Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogyhatok le a leggyors...

Hogyan fogyhatok le a leggyorsabban, miket egyek-ne egyek mit csináljak hogy lemenjen a felesleg?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 17:45
 1/4 anonim válasza:

Nézd, nem tudom, hogy milyen fizikai állapotban vagy, illetve milyen életkorban, meg hogy mennyi felesleg van rajtad, így kis segítségül azt tudom leírni, hogy én mit csináltam. 19 éves férfi vagyok, sok felesleg nem volt rajtam, 85 kilóról mentem le 75-re.

Áttértem az egészséges táplálkozásra.Kiiktattam a cukrot teljesen az étrendemből( semmi cukros üdítő, gyümölcslé, csoki, keksz, fagyi). Megjegyzem helyettük van diétás csoki, fagyi, rudi, amit azért szoktam enni. Fehér kenyér helyett barnát eszek, illetve naponta háromszor eszek.

Tehát egészséges étkezés, + a legfontosabb: a mozgás. Én hetente 3-4x megyek el 30-40 percet futni.

2011. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hali 21 leszek. Nos hát én próbálok edzegetni itthon fekvő,huzockodás,hasizom ahogy tanácsoltad elfelejtem a cukrot olyan 20kilotol megszabadulnék szivesen:) te menyi idő alattt adtad le a 10et? illetve futás helett elég az amit csinálok?? naponta??
2011. jún. 7. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fogytam sokat csak olyan 7 kilót kb. De egy nap 4x 5x ettem kis adagokat. És délután 4-5 óra (inkább 5) után már nem ettem csak ittam. Igy napi 1 kg-okat fogytam. Többször viszajött pár kiló. De egy ideje már tartom a súlyom.
2011. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm !!! Örök hála.
2011. jún. 12. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!