Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Apró sérülés a fitymaféken....

Apró sérülés a fitymaféken. Lehet belőle nagyobb probléma?

Figyelt kérdés

Sajnos történt egy kis baleset és egy kb 1 mm-es, tehát tényleg eléggé apró kis sérülés keletkezett a fitymafékemen. Kicsit vérzett is, de hamar elállt, és azóta sem kezdett el újra vérezni.

A gyógyszertárba is elmentem és vettem sebre kenhető krémet.

Viszont utánanéztem a neten, és ott írták, Hogx nagyobb sérülés és heg esetén lehetnek későbbi mellékhatások vagy újra előfordulhat ilyen.

Szerintetek egy ilyen kicsi sérülésnél is lehetnek még később gondok?

Azóta egyszer sem vérzett, a krém sem csípett, és nem vérzett ki attól, hogy bekentem vagy ránézek, milyen a seb.



2019. máj. 25. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
A volt barátomnak is többször berepedt picit, végül kicsit jobban és nagyon vérzett. De, amint begyógyult, semmi baj nem volt vele, többet nem ismétlődött meg. Semmivel sem kente.
2019. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már ilyen, csak nem vérzett, de nem kell vele semmit csinálni, pár nap és begyógyul, ez csak hámsérülés. Pihentesd és tartsd a lehető legtisztábban, akkor nem fertőződik, rosszabbodik.
2019. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2019. máj. 27. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!