Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A normától nagyobb heréim...

Drasorgnl kérdése:

A normától nagyobb heréim vannak és fitymaszűkületem van. Ez minek lehet az oka és hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és már egy jó ideje érzékelem (3-4 éve kb) hogy a heréim sokkal nagyobbak a megszokottnál. Egy herém majdhogynem ökölnyi méretű. Nem fáj, se semmi különös nincs vele szimplán esztétikailag borzasztóan zavar hiszen feltűnő. A másik dolog ami viszont már félelmet kelt bennem az, hogy a péniszemen nem jön fel a bőr. Utána néztem és fitymaszűkület okát találtam. Lehetséges, hogy ez a 2 dolog összefügg? Mit tehetnék? Eléggé össze vagyok zavarodva hiszen fogalmam sincs mi lehet ez, de nagyon kényes téma így a szüleimnek nem is beszéltem róla. Hogyan lehetne kezelni?

2017. júl. 17. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

O R V O S


U r o l ó g i a

2017. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Miért gondolod, hogy a normálistól nagyobbak a heréid? Hány herét vettél már alaposan szemügyre?
2017. júl. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Egyáltalán nem függ össze, de ha aggaszt téged, meg kell mutatnod valakinek, bármennyire kínosnak érzed is.
2017. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A nagy here akkor probléma, ha nem fér el a gatyában, vagy gyakran ráülsz, esetleg olyan sportot űzöl, ahol könnyen sérülhet (karate, lovaglás). Egyébként férfias és vonzó - szerintem.

A fitymaszűkület más kérdés, ha súlyos, orvoshoz kell menni, enyhébb esetben magától is megoldódik.

2017. júl. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Majdhogynem ökölnyi méretű? Na ne szórakozz, remélem csak a túlzás kedvéért írod ezt. Ha mégsem, akkor


O R V O S


O n k o l ó g i a

2017. júl. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

Ha egyáltalán nem megy le a bőr a fitymádról fitymaszűkület,de fityma letapadás is lehet.


A nagy herével semmi baj.Urológushoz menj el,beutaló nem kell,tb kártyát,személyit kell vinniu

2017. júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!