Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mért van az hogy, mostatnság...

Mért van az hogy, mostatnság fájni szokott a herém és a prosztatám, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
17f Általában szúró és egy kicsit nyomó érzést érzek ott mind a kettő helyen? Megszoktam vizsgálni a herémet és nem vettem észre változást rajta (nem lett nagyon kisebb vagy nagyobb és nincs rajta dudor a mellékherémen kívül ( remélem azt tapogattam ki 😅.).

2019. máj. 29. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre így csak találgatni lehet, válaszolni nem.

Az főleg különös, hogy ugyanazt érzed a prosztatádnál, mint a heréknél.

2019. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nők ezt honnan tudják mi hogy fáj ?
2019. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 nem mindig ugyan olyan a fájdalom, néha csak a heréim szúrnak.
2019. máj. 29. 18:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Számos oka lehet, menj el urulógushoz, és vizsgáltasd meg.
2019. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre akkor se lehet így válaszolni, hogy annyit mondasz róla: "szúrnak"...
2019. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel ezek a nemi szervek kapcsolatban állnak egy mással,lehet hogy csak az egyik fáj,de a másikhoz is kisugárzik. A prosztata betegségek nem korhoz kötöttek,de legtöbbször ez a probléma okozója .A húgyúti rendszerrel is ez van kapcsolatban .
2019. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!