Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet valami bajom, ha véletle...

Lehet valami bajom, ha véletlenül apukám borotvájával borotválkoztam?

Figyelt kérdés

Nemrég borotváltam a hónaljamat. Máma borotváltam a pici szakálamat, ahol csak pár sző szálak vannak. Az ajkam alatt vannak pattanások, picit piszkáltam is, és ahogy borotválkoztam, azon a helyen ott nem kezdtem vérezni hanem ahol van a pattanás. Nagyon félek, hogy neadjisten valami bajom lehet ettől. Nagyon bepánikoltam. Mindenfélét olvasok a neten, nagyon félek. Egyszer előfordult, hogy borotváltam a bajszomat, és megvágtam magam, és véreztem.


Nagyon félek. Szerintetek lehet valami bajom ettől? Nagyon be vagyok pánikolva, totálisan. Kérlek segítsetek!


2019. máj. 31. 17:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
szőr*
2019. máj. 31. 17:51
 2/17 anonim ***** válasza:
Lehet. Ha megtudja apád, leakaszt egy nyaklevest :D
2019. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Nyugi, nem lesz bajod.

Fertőtlenítsd le.

2019. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Fertőtlenítettem akkor is, amikor megvágtam magam, csak nem tudom, hogy akkor az apám használta a borotvát, vagy sem, de azt tudom, hogy amikor megvágtam magam, azonnal First-tel fertőtlenítettem. Most is amikor a pattanásom elkezdett vérezni, lehet meg se vágtam magam, de nagyon megijedtem, hogy netán megvágtam magam, és ezt a borotvát használta az apám, hogy lehet-e valami bajom neadjisten. Olvastam, hogy HIV - AIDS fertőzésről stb. Nagyon bevagyok pánikolva, nagyon félek, iszonyatosan.
2019. máj. 31. 17:57
 5/17 anonim ***** válasza:
Mér, apukád HIV pozitív? o.O
2019. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy.
2019. máj. 31. 18:03
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te hogy a viharba kapnád el a borotvájától? Az AIDS nem attól támad a semmiből, hogy megvágod magad, hanem hogy ha bejut a vírusa a szervezetedbe egy seben keresztül. Ha apád borotváján nincs vírus, akkor kutya bajod nem lesz.
2019. máj. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Feleslegesen pánikolsz .
2019. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Akkor magyarázd már el, hogyan lehetnél HIV fertőzött apád borotvájától, mikor ő sem HIV+! :'D
2019. máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy van-e volt-e vírus rajta. :( :/ De csak 1x fordult elő, hogy meg vágtam magam, de röktön fertőtlenítőt tettem rá ahol vérzett, ahol volt a pici vágás.
2019. máj. 31. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!