Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

A makkom bal oldalán, egy ér környékén érzek néha fájdalmat. Mit tegyek?

Kívülről nem látszik semmi. Nem mindig, csak néha fáj. Nem borzasztóan, elviselhető, de azért elég kellemetlen.

Mi lehet ez? Nyomó fájdalmat érzek, merevedésnél pedig ha nagyon feszítem akkor már szúr is egy picit.

Keress kérdéseket hasonló témában: fájdalom

jún. 9. 21:33  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Félek. Kb 1-2 napja kezdődött. Nem kaphattam el semmiféle nemi betegséget, maszturbáció előtt megmosom a kezeimet mindig, és eddig nem volt semmiféle aktusom.

# 1/4Időpont jún. 9. 21:36 Privát üzenet
Finomabban masztizzál. Kicsit gyulladt az ér itt .

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 9. 22:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez biztos?

# 3/4Időpont jún. 9. 22:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mit lehet tenni? Elmúlik magától? Ha igen mennyi idő alatt?

# 4/4Időpont jún. 9. 22:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Edzés közben furcsa, szúró fájdalmat éreztem a herém környékén. Azóta nem fáj. Mit lehetett?
A húgyhólyagom környékén és a derekamban a vesém tájékán érzem fájdalmat. Ez sugározhat a herékből vagy más?
Üdv mindenkinek! Kb 2 napja nyilalló fájdalmat érzek mindkét mellbimbónáll, és környékén, belülről Egy férfinél ez mii lehet? Nyomásra nem fáj.
Mi lehet a bajom? Minden ejakuláció után erős, sajgó fájdalmat érzek prosztatám környékén és a péniszemben.
Mi lehet ez? Belégzéskor szúró fájdalmat érzek a lapockám környékén
Egy hete különös fájdalmat éreztem a herezacskómban és a hugyhólyagom környékén. Nem tudom hogy mitől lehetett, de ma (pont egy héttel a legelső fájdalmam után) ujra éreztem ezt...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!