Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak ti szednétek férfi...

Férfiak ti szednétek férfi fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
2019. jún. 23. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Abszolút. Viszonylag jól szituált vagyok, és elég sokat szoktam csajozni. Nem hiányzik hogy felkoppintsak egy nőt, aki azt hazudja h szed fogamzásgátlót, közben meg kitalálta, h majd jól teherbe esik tőlem és ezzel akar megfogni, aztán vegyem el vagy fizessem a tartásdíjat. Volt már ilyen próbálkozás, jól rácseszett a muff a sunnyogására.


Ezért én inkább elköttettem magam Szlovákiaban, mert később sem akarok gyereket. De ha később akarnék, akkor simán szedném a fogamzásgátlót.

2019. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Nem írom le, hogy férfi vagyok, vagy nő, csak a véleményemet: akár férfiról, akár nőről van szó, én mindig a természetes dolgok híve vagyok. Soha nem szednék és nem is várnám el a másiktól, hogy szedjen mindenféle gyári bogyókat, amik hosszú távon az isten tudja mit művelnek a szervezetével. Lásd Contergam-eset a 60-as években.


Vannak más módszerek is, természetesek, amik nem károsítják a testet. Még véletlen terhesség esetén is vannak olyan főzetek, amik azonnali magzatelhajtók. Meg kell keresni a régi jó könyveket és a régi jól bevált recepteket. Egyébként létezik kondom is.

2019. jún. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kondomot utálom. Ráadásúl házasságban elég gáz lenne azt használni
2019. jún. 23. 11:15
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Soha, ha nő lennék akkor sem szednék mert felb**a a hormon háztartást.
2019. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem,enélkül is nagyon sok méreganyag kerül be a szervezetbe .Nem avatkoznék be a természet rendjébe.

1 es,neked az önös érdekeid vannak előtérbe .

Ezért szex partnered sem szeretnék lenni,ha nőnek születtem volna .Te mindenkit megdugsz,aki csak megáll neked .

2019. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3 (Kérdezőnek): már miért volna gáz a kondom használata házasságban? A bepottyant gyerek az nem gáz? A gumi minden ellen véd, csak használd jól.
2019. jún. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Helló!


Én is szednék, de az óvszer valóban jobb, mert az esetleges betegségektől is véd. Megjegyzem: A hűség a legjobb óvszer. :)

2019. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!