Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hámlik a péniszem vagy mi...

Hámlik a péniszem vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most vasárnap fedeztem fel a reggeli órákban, hogy a makkomon fehér valamik vannak, meghúztam az ujjam a makkomon és lejöttek ezek a fehér cuccok, aztán látom, hogy ez bőr és ahogy óvatosan az ujjammal a makkomat "kapargattam" jött le még több és alatta a makkom ilyen szép rózsaszin volt. Hátrahúztam a fitymámat és elkezdett viszketni, nem kibirhatatlan módon hanem inkább ilyen kellemesebb módon. Mi lehet ez vajon? Gomba esetleg vagy mi? Rendszeresen mosom stb. A barátnőmmel sokszor szexelünk, és a múltkorában ő is tapasztalt hasonló persze neki nem hámlott hanem viszketett, és égő érzést tapasztalt a hüvely bemenetnél, de neki elmúlt 1-2 nap alatt valami krémtől. :D Akkor nem szexeltünk.


A válaszokat megköszönöm. :D



#hüvely #leégés #pénisz #gomba #fertőzés #barátnő #hámlás #makk #makk hámlás #pénisz gomba fertőzés
2019. jún. 27. 01:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, ha viszket, akkor tuti gombás, vagy fertőzött
2019. jún. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Remek. Akkor kenegetem én is a Canestennel, akartam csak nem mertem azzal kenni mert ki tudta h az lehet e :D

Ha a barátnőmnek elmúlt tőle akkor nekem is el fog, ha nem akkor....orvos. :/ :D

2019. jún. 27. 01:19
 3/6 A kérdező kommentje:

"A péniszen, a makkon és a fityma belső felszínén a bőr vörössé válik és viszket. Gyakran égő érzés lép fel. A makk mögötti redőben fehéres, sárgás váladék gyűlik össze, mely könnyen letörölhető. A vizeletürítés jellemzően nem jár különösebb fájdalommal."


Akkor meg ilyen, most néztem utána, és a vörösséget ki is hagytam. :/ De akkor gomba. Köszönöm a választ. :)

2019. jún. 27. 01:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Feltetlenul menj orvoshoz!
2019. jún. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, nem elég a külső kezelés!
2019. jún. 27. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

Alaposabban kellene megmosni,a szmegmát a makk allatti kis árokból is kitakaritni.Ez okozhatja a leírt tüneteket.

Nem a rendszerességgel van a baj,hanem az alpossággal .A Canesten kiszáritaná,nem a legjobb ötlet.

Neogranormon jobban segitene .

2019. jún. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!