Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Paraphimosis-om van, lehet...

Paraphimosis-om van, lehet műteni? Ha igen hogy?

Figyelt kérdés
Meg nem voltam vele dokinál, igazából cikinek érzem, de majd raveszem magam, nem ez a lényeg, hanem hogy mit fognak vele csinálni? Korulmeteles nagyon remélem nincs benne a pakliban, és hogy műtik, mit fognak konkrétan csinálni? Kinézetre olyan lesz majd mint egy normál pénisz?

2019. júl. 3. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg az van, akkor 10 percen belül öltözz fel és indulj, mert komoly baj lehet belőle!

Hogy mi van benne azt látatlanban nem lehet megmondani, de természetesen az is benne van.

Ha szerencséd van, akkor érzéstelenítő és vissza tudják húzni. Esetleg kis bevágással.

Ha nincs szerencséd, akkor nem csak a fitymádat, hanem a kukacodat is elvesztheted.

2019. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már 2 éve van...:/
2019. júl. 3. 13:29
 3/5 A kérdező kommentje:
De igazából csak mereven szorul be a fitymam a makk mögé, és nehezen de hatrahuzom és utána újra előre tudom tolni, igaz nehezen és kicsit fáj de megtudom csinálni nem kell hozzá orvos akkor ez egy enyhébb parafimózis lehet nem?
2019. júl. 3. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt inkább szűkűletnek mondanám. A parafimozisnál úgy marad hátul, hogy nem lehet előre húzni és feldagad a makk a véráram miatt. Az egy súlyos állapot.

Vagy kapsz rá kenőcsöt vagy egy bemetszés, kisebb műtét tud rajta segíteni.

2019. júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van, köszi a választ
2019. júl. 3. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!