Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here fajas ellen mit kell tenni?

Here fajas ellen mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Ma mikor jottem haza elkapott egy eso , szinte borig aztam , utanna kb 20 percre maszturbaltam es ezutan ra egy 1ora-1.5 orara elkeddett fajni a jobb herem . Na ez a fajas egeszen eros es meg fenebb is faj ,a hasamnal is enyhen erzem. Ezenkivul meg kb 20 percenkent is kell pisiljek.Szerintetek mi lehet ? Ez komoly ?

2019. júl. 3. 13:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja meg azt elfelejtettem hogy ma eleg sokat dolgoztam megterhelo munkat meg egy kis csomot is erzek de most mar nem tudom mert annyira faj hogy meg se tudom erinteni ...
2019. júl. 3. 13:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Elmész urulógiára. Tádáám.
2019. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eső? Szárazság van az egész orszagban... a here fajdalmadról meg annyit, lehet olyan hevesen verted hogy a hereidet megutotted,😂😂 ha holnap sem múllik el menny az orvoshoz, es ha szukseges elküld urológiara
2019. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Felfázas is lehet
2019. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel pont az elélvezés fájdalmas,ez a tünet prosztata gyulladásra utal .Meg a sűrübb vizelés is .
2019. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A herékhez csak lesugároz a fájdalom .

előző

2019. júl. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!