Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hányás ellen mit lehet tenni?

Hányás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sokat fáj a hasam és ha iszok akkor hányok tőle mert nincs elég száraz étel a gyomromban hozzá... kekszet meg nem birok állandóan enni... próbálok enni száraz kajákat amennyit csak tudok hogy igyak egy fél pohár vizet de ki vagyok száradva és az orvos szerint csak jövőhétre lesz gyógyszerem. Szóval a lényeg hogy inni szeretnék sok vizet mert kívánom de nem győzök enni száraz ételeket. Hányinger vagy hányás ellen nektek mi jött be? Hányás csillapítót nem eszek mert hányok tőle... 13F Előre köszi a segítséget!

2017. okt. 19. 10:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja meg annyi hogy ti ilyenkor mit szoktatok enni és inni? Milyen gyakran mennyi adagot?
2017. okt. 19. 10:05
 2/4 anonim ***** válasza:

Daedalon kúp: hányáscsillapító.

B6 vitamin.

Kóla kortyonként, de ki kell kavarni a szénsavat!

Ha nem tudsz inni, akkor kórház és infúzió lesz a vége!

2017. okt. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor úgy kell inni, hogy sokszor egy-két kortyot. Ha többet iszol, akkor kijön. De kortyonként kell megpróbálni.

Jó a víz, de nem túl hideg és nem szénsavas. Tea, de nem túl citromos, nem túl meleg. Nekem a kóla is nagyon jó, bár elvileg nem lehetne szénsavasat inni, de nekem valahogy mindig jót tesz a kóla, ha valami van a gyomrommal. Kicsit kikeverheted a szénsavat belőle.

Enni is csak falatonként, keksz, pirítós, főtt krumpli.

2017. okt. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sok dolog sok mindenre bőven elég nem kell több válasz előzőknek nagyon köszi
2017. okt. 19. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!