Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszértágulat vagy...

Herevisszértágulat vagy valami más lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves vagyok, 2-3 napja vannak olyan tüneteim, ami a herevisszértágulatra jellemzőek, de egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy az lenne, ezért olyanok válaszát várom akinek ismerősek az alábbi tünetek.


Annyit tudni kell elöljáróban, hogy kb másfél év sport kihagyás után mostanában elkezdtem edzeni napi 20 percet (hasprés, plank stb..) és olvastam, hogy emiatt is alakulhatott ki ez a dolog.


Tünetek:

- Erekciókor az elélvezésig tartó időszak alatt a bal herém nagyon kicsi lesz (összemegy), és előfordult, hogy picit feljebb is úszott, ezáltal olyan látványt és érzést adva mintha "eltűnne" (kézzel sem tudtam kitapitani, pár másodperccel később "visszaereszkedett" a helyére)

- Fekvő, álló, mindenféle helyzetben elég zavaró, leírhatatlan érzés a herezacskóban

- bal oldali here mintha ólomból lenne, súlyosabbnak érzem és olyan mintha húzna lefelé (pedig nem nagyobb, és nem is nehezebb kézzel ellenőrizve)


Sperma mennyiségével nincsen probléma, csak az erekciókor olyan érzés, mintha jobban feszülne a péniszem, mint ezelőtt.


Holnap megyek dokihoz, de addig is tudakolódni szeretnék ebben a témában, ezért is várom a segítségeteket.


Előre is köszönöm!



2019. júl. 5. 00:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem van visszerem, de nincsenek ehhez hasonló tüneteim. Illetve, hogy nehezebbnek érzed az lehet az ér húzódásától. De az ingázás és a többi... Az sérvre vagy lengőherére is utalhat szerintem. Holnap okosabb leszel, hogy mi is a baj pontosan.
2019. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!