Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért feszül és fáj a fitymám?

Miért feszül és fáj a fitymám?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és az a bajom hogy már régóta merev álapótban letudom húznia bört,de nagyon nehezen és fáj.. nemtudom ez normális? rendes lankadt álapotban letudom teljesen de ha merev akor nagyon feszül és fáj a fitymánál? mit tegyek?:S meg azt hallotam hogy sex közbe elszakadhat ez igaz?
2008. nov. 14. 00:30
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Úgy néz ki fitymaszűkületed van, ezt rutinműtéttel tudják megszüntetni. Ne félj tőle, sok mindenkinek van, gyorsan ess túl rajta, és használd amire való ;)
2008. nov. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
DE kihez kell menni és nem fáj? azért kicsit cikinek tartom meg félek h 18 évesen megcsináltatom
2008. nov. 14. 01:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell menni, és ha ilyen, ahogy írtad, csak egy kis műtét. Nem fáj, mert érzéstelenítik. Utána 2 hétig korlátozott használat (csak pisilésre) - de utána dizsi, Hawai, meg amit óhajtasz :-)
2008. nov. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Urológushoz kell menned, ő majd ellát minden információval,

Ebben nincs semmi gáz, villámgyorsan verd ki a fejedből, muszáj végigcsinálnod,szedd össze magad, férfi vagy...vagy búcsút inthetsz a sexnek. Minél tovább halogatod, annál több fájdalmat okozol magadnak.


Itt egy élménybeszámoló a műtétről:

"fitymaszükület van,műteni

kell.Elmondta kb 20-25 perces a műtét,helyi érzéstelenítéssel csinálja ,mindent töviről-hegyire elmagyarázott.Felvilágosított arról,hogy lézerrel végzi a műtétet és ,hogy csak az injekció kellemetlen,utána nem érez fájdalmat.Azt mondta egy fogászati beavatkozásnál egy csöppet sem kellemetlenebb.Megmondta a műtét árát ,ami szinte ugyanannyi volt,mint amennyit a kórházban az orvosnak,az altató-

orvosnak a műtősnek és a nővéreknek adtam volna hálapénzként,tehát nem is tartottam soknak a modern műszerekkel végzett műtétet .Aztán jött kb 3 hétre rá a műtét napja.Izgultunk nagyon,a gyerek eléggé felkészűlt lelkileg.Én sokkal jobban pánikoltam.Elmondása szerint tényleg az injekció volt kellemetlen és a varrást érezte picit de tűrhető volt a fájdalom.Csak az orvos volt bent,szóval diszkréten zajlott és kb 25 percig tartott.Aztán a szép előtérben kiült a bőrgarnitúrára és kb 1/2 órás megfigyelés után teljesen felkészítve, írásos segédlettel kötszerekkel, jótanácsokkal ellátva hazaengedte.Elmondta a fiam,hogy a doktorúr nagyon kedves és humoros,bátorító,erőt adó jellem,aki elterelte a figyelmét a műtétről.Bevallom adtam neki itthon gyorsan egy advilt,mert féltem ha elmúlik az érzéstelenítő hatása fájni fog neki,de felesleges volt,ez az egy szem gyógyszer volt,amit kapott.Éjszaka a merevedésére felkelt szegény az kicsit fájt,de nem igényelt gyógyszert akkor sem,sajna a merevedést minden hajnalban megérezte kb3-4 napig .Az első pisilés is csak furcsa volt neki,pici fájdalommal ,a második már rendben zajlott.Aztán két nap múlva levettük a kötést,meglepődtem mennyire

szép, és szinte csak egy icipicit volt csak véres a kötés.A "műszer" nem volt vészesnagyon szépen körbeöltve,picit duzzadt volt de látszott rajta a gondos

munka,mert nem volt sem kék-zöld,meg véres sem.Utána mindennap kötöztük,

a hatodik napon ellenőrzésen voltunk ahol a doktor úr mondta,nagyon jó lett."


Látod annyira nem is nagy dolog. Kitartás és sok szerencsét!

2008. nov. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Előbb kihagytam, itt találsz egy fórumot, tapasztalatok, eszmecsere stb.: [link]
2008. nov. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz! Menj el dokihoz sürgősen, s segít rajtad. A szűkületet körülmetéléssel oldják meg, vagyis leszedik a fitymát, s a makkod állandóan szabadon lesz. Tényleg nem nagy üy, nekem is megvolt.


Ha kell doki vagy más segítség, írj.

2008. nov. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönök minden válasz mostmár ráfogom magam venni és elmegyek:) köszönöm szépen mindenki segitségét
2008. nov. 16. 20:20
 8/10 A kérdező kommentje:
HÁt egy megbizható doki elkellne :D azt megköszönném
2008. nov. 16. 20:29
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt fitymaszukuletem de kb 12 eves koromig!nem is tudtam addig hogy nekem az van!es utana nem tom mi lett vele mintha a bor meghuzodott volna es most ilyen kis csikok vannak az eloboron,igazabol en azt csinaltam hogy amikor furodtem sokat huzigaltam fel-le lassan amig egyre konnyebb nem lett fel-le huzni es mostmar siman le tom huzni a bort!:D
2008. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ööö nekem is volt fitymaszűkületem, de én sokat húzogattam (:P) és nicsak...:D nem szűk.
2008. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!