Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem furcsa az, ha egy fogorvos...

Nem furcsa az, ha egy fogorvos kesztyű nélkül dolgozik?

Figyelt kérdés
Nekem kicsit fura, de azt látom, hogy ő rutinszerűen puszta kézzel matat az emberek szájában. Szóvá kéne tennem, vagy ez a normális?
2019. júl. 25. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem normális. Jézusom. Szerintem keress másik fogorvost, legalábbis én biztosan nem mennék hozzá kezelésre.
2019. júl. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém az elején hordott, aztán valahogy elmaradt... Nekem ehhez tuti nem lenne gusztusom
2019. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig de, van ilyen! Győr egyik legjobb fogorvosa, aki hosszú évek óta praktizál, annyian járnak hozzá, hogy elég időpontot kapni. Ráadásul nem is olcsó. Először nekem is furcsa volt, sőt, mondtam is másoknak, de még soha nem hallottam, hogy valaki fertőzést kapott volna. A felesége az asszisztense. Mindig van szünet két ember között, akik kint ülnek, csúszik is az időpont, amit kap az ember lánya. Tuti, hogy tudják, hogy kell ezt megoldani. Jártam hozzá sokszor, még egyetlen egyszer sem volt rajta kesztyű.
2019. júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Tiszta, igényes magánfogászatra járok, de az én orvosom se hord kesztyűt egy ideje. Nekem így mondjuk kényelmesebb, a kesztyű anyaga durvább, mint a bőr, és a gumiszagát sem szerettem.
2019. júl. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Na, már arra sincs pénz? Fúj! Nem mennék többet ilyenhez, egyik ismerősömet így fertőzték meg. Bár ha gumikesztyű van rajta, azt sem biztos hogy cseréli, szóval...
2019. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem...és nem, be nem tenném oda többet a làbam
2019. júl. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg kellene, de az az igazság, hogy a kesztyű inkább őt védi, nem téged.
2019. júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha alaposan kezet mos, akkor nem gond, a kesztyű neki lenne fontos. Még mindig jobb, mint ahová én jártam régen, a dokin kesztyű volt, de azzal fogta meg a kilincseket, és nem láttam, hogy cserélte volna az előző beteg után, nem is mentem oda többet.
2019. júl. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Pedig kéne kesztyű. Az alapos kézmosás sem elég. A kezen van a legtöbb baktérium. Főleg, hogy előtte meg más szájába turkált és ugye vér is van meg minden. A műtétéknél a kórházba is bemosakodnak fel órán keresztül és utána még a kesztyű is jön. A fertőzések miatt. A kesztyű nem csak őt védi, hanem téged is. Amelyik orvos nem használ kesztyűt oda én nem mennék.
2019. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!