Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy szedjem ki? (TÖBBI lent)

Hogy szedjem ki? (TÖBBI lent)

Figyelt kérdés
Ma húzták ki a fogam alsó, és egésznap nem ettem, most ettem és véletlen bele ment egy kis husgomboc pedig teljesen össze nyomtam, most mit csináljak? Fulpiszkalo?
2019. júl. 26. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A fülpiszkáló nem jó megoldás... De akkor ezek szerint fogpiszkálod nincs. Nem tudom esetleg próbáld meg a nyelveddel. Nekem azzal menni szokott... Bár igaz kissé idő igényes mert rögtön azonnal nem fog menni.


Remélem jól értelmeztem a kérdésed :0

2019. júl. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zuhannyal
2019. júl. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég elképzelhetetlennek tartom hogy a vérdugó mellé annyira be tudna menni de hát miért is ne. Fogpiszkálóval nagyon óvatosan, vagy vízzel öblíts ki óvatosan, de 2-3 napig nem szabad piszkálni elvileg szóval csak óvatosan. Esetleg vannak nagyon puha sörtéjű fogkefék is.
2019. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tűnt fel hogy ennyi óvatosant írtam, visszaolvasva elég vicces 😂
2019. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!