Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sokáig tartó ujjszopás után...

Sokáig tartó ujjszopás után lehetséges a fogak helyreszabályozása?

Figyelt kérdés
Kb 13 éves koromig cumiztam gyerekkoromban. Gondom, hogy nem rendeződtek a fogaim a helyükre azóta sem és szerintem már nem is fognak maguktól. Egy fogorvosnál voltam, ő azt mondta, nem tud mit kezdeni a fogsorommal, mivel nem nagy a deformitás és nem tudna látványos különbséget csinálni. Engem viszont zavar. Kíváncsi lennék, hogy rendelkezik-e valaki ilyesféle tapasztalattal, esetleg ismer-e orvost, aki vállal ilyen esetben is fogszabályozást? Egész ország területe szóba jöhet. L/24

2019. júl. 28. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Pécsett az FK Dentalban Dr. Frank Dorottya. Miskolcon Dr. Koch Erzsébet. Budapesten Prof. Dr. Borbély Péter (ő mondjuk nagyon drága, Magyarországon őt a fogszabályozás atyjának tekintik, ezzel viszont ő is tisztában van, a viselkedése és az ára is ennek megfelelő).
2019. júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!