Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájműtét (bölcsességfog...

Szájműtét (bölcsességfog eltávolitása) után fáj a varratszedés?

Figyelt kérdés
2008. nov. 14. 12:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
nem fáj a varratszedés..nekem a négy bölcsességfogam egyszerre szedték ki. 10 injekciót kaptam, és egy hétig szenvedtem. Ha már túlélted a műtétet a varratszedés meg sem kottyan, szinte semmit sem érzel, csak vigyázz. Nekem túl korán szedték ki, és az egyikből egy kémcsőnyi gennyet kellet leszívni, mert még nem forrt össze. Nehogy így járj. Jobbulást.
2008. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
hú oké köszi :) egy hét múlva kell visszamennem
2008. nov. 15. 12:03
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

A rémtörténetes vagyok :), köszi Nektek, aranyosak vagytok! Sajnos ez a zsibbadós, fájós állapot azóta is tart, soha nem lesz már régi az arcom jobb fele. :(

Nekem akkor is nagyon fájt, mikor próbált kibújni. De most ugye maradt még három, és inkább szenvedek vele, amikor próbál bújkálni kifelé, minthogy még egyszer átéljem ezt.

Kívánom, hogy Soha Ne Éljétek ezt át, és minden rendben legyen!

2008. nov. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
na megvolt a varratszedés és tényleg nem fájt :) tök szépen be is gyógyult! köszi mindenkinek :)
2008. nov. 26. 15:22
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A rémstory-s vagyok. :) Örülök, hogy túl vagy rajta!!! Látod, nem is kellett volna annyira izgulni. :)

Minden jót Neked!

2008. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
57%

Szia!:)

Én 14 éves vagyok, és nekem is ki kell majd műteni a bölcsességfogam csíráit, mielőtt kibújnak mert fogszabályzós vagyok és röntgen szerint ha kibújnának újra összetorlódna a 7 éven át szabályzott fogsorom:S De mi altatásban fogjuk kérni, mert én gyenge idegzetű vagyok és tuti összepisilném magam hogyha látnám hogy szikével vagdosnak a számban :$ Szerintem a varratszedés nem fájhat, mert addigra már begyógyul a seb és szerintem nem sok mindent érezhet belőle az ember.. Bocs hogy nem adtam kielégítő választ, de még nem estem túl a dolgon, szóval nem tudok a varratszedésről nyilatkozni.:)

2010. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
én most lábadozok, tegnap előtt műtöttek, nekem mind a négyet az ínyem alól szedték ki,mert nem lett volna helyük kinőni... Altattak engem is,igazából nem veszélyes, csak idegesít, hogy nem tok rendesen beszélni,meg hogy fel vagyok dagadva,olyan fejem van,mint egy sajt:( 4 nap múlva szednek varratot, utána remélem sokkal jobb lesz..:$
2011. márc. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!