Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen esetben lilul be az...

Milyen esetben lilul be az ember arca bölcsességfog eltávolítása után?

Figyelt kérdés
azok írjanak akik már megtapasztalták ezt a fog műtétet, mondjátok el kérlek mire kell számítanom.Már egy kicsit félek :-S....
2010. márc. 17. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen fogműtétem,de egy ismerősömnek volt.Neki is belilult az arca,elég nagy területen.Ő vérzékeny volt,nála emiatt történt.
2010. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi hogy válaszoltál

hú kezdek félni mondjuk én nem vok vérzékeny...:S

2010. márc. 18. 09:04
 3/5 anonim válasza:

Nem minden esetben lilul be, de ne ijedj meg!!!

Nekem eddig 3-at szedtek ki, még 1 van hátra, tapasztalatból tudom hogy ilyen műtétet csak olyan időszakban szabad bevállalni amikor nincs suli (tavaszi-nyári szünet stb) mert garantáltan akkorára dagad a fejed mint 1 lufi, és olkor be is lilul. Nekem az alsók nem lilultak be, de a felső nagyon, ez attól függ hogy mennyire volt mélyen a fog, és hogy mennyi csontot kellett elfúrni az állkapcsodból, azézért lilul be mert vérömleny keletkezik azon a helyen. A legjobb rá ha jegeled, nekem picit több mint 1 hét alatt múlt el, és persze ez alatt az idő alatt minden lehetséges színt végig játszott a feketétől a sárgáig, de a lényeg, hogy teljesen el fog múlni akármennyire is tűnik úgy a 3.-4. napon h örökre úgy marad:) hidd el el is fogod felejteni...;)

2010. márc. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ú nekem volt ilyen xD És be is lilult - volt egy kb 3 cm átmérőjű lila folt az arcomon. Azt kérdezgették vernek-e otthon :P
2010. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

huh köszi hogy irtatok.

Amilyen szerencsétlen vok tuti olyan leszek mint akit pofán cserdítettek 1 jó nagy baseball ütővel XD

nekem a 2 alsót fogják kivenni... gondolom nem egyszerre.

2010. márc. 20. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!