Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan kezelik a fogszuvasodás...

Hogyan kezelik a fogszuvasodást? Mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés

Annyit tudok, hogy kifúrják a szuvas részt majd betömik vagy ráhúznak valamilyen anyagot(?). Van néhány szuvas fogam, és végre bejelnetkeztem egy fogászatra ezeket kezelteteni + a fogkövet is lefogják szedni.


Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata? Mennyire fájdalmas?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. júl. 29. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha kérsz érzéstelenítő injekciót, beadása után kicsit várni kell, utána kifúrják a szuvas részt, vízzel kimossák, nyomnak bele tömőanyagot, rávilágítanak egy szivószál szerű lámpával, lecsiszolják a tömést addig amíg kényelmes nem lesz, ennyi.

Én év elején kezdtem el megcsináltatni a fogaimat, volt gyökérkezelésem is, nem fáj nagyon én szuri nélkül is csináltam.

Egy betegség miatt hányingeres vagyok és a hátsó fogak következnének, azok annyira nem vészesek, úgyhogy egyenlőre abbahagytam a kezeléseket, később majd megpróbálom, hátha nem hányom le a dokit.

Ne félj tőle. Jó egészséget!

16/f

2019. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!