Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzàs utan faj az előtte...

Foghúzàs utan faj az előtte lévő fogam?

Figyelt kérdés
Vasárnap délelőtt huztak ki hátulról egy fogam. Gyokerkezelt és gyulladt volt. Darabokban jött ki ilyen kalapáccsal is ütötték (Jézus...) Mára mar nem igazán fáj bat meg érzem. Inkább az injekció helye az ami faj. Viszont ma észre vettem hogy az előtte lévő fogam ha nyomom a nyelvemmel fáj. Ez csak a húzás miatt ugye? Rontgenen annak kutya baja...
2019. júl. 30. 17:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és hozzáteszem hogy az előtte sem fájt.
2019. júl. 30. 17:27
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két vésésem volt, (utolsó előtti fog) mindkét esetben fájtak a szomszédos fogak, viszont elmúlt a fájdalom ahogy gyógyult a seb.
2019. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nemrég húzták, utána még kb 4-5 napig fájtak a mellette levő fogaim, meg még az ellenkező irányba is, azt se tudtam mi fáj és hol. Fájdalomcsillapítóztam napokig, de aztán elmúlt :) Azt mondta a doki, hogy ez normális, hiszen a húzással megmozgatják az egész állkapcsot.
2019. júl. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!