Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a foghúzás, és az előtte...

Fáj a foghúzás, és az előtte beadott szuri? Alul be van gyulladva a leghátsó fogam, ês már egy jó ideje fáj, de volt egy nagyon rossz tapasztalatom, ami miatt nem mentem vissza a fogászatra. De most már nincs más választásom, és nagyon félek

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 05:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gyulladásban van, akkor lehet előbb gyógyszert kapsz és csak utána húzzák ki. Ha jól elzsibbad, akkor nem fáj a foghúzás, injekció orvos- és tűfüggő is.
2016. nov. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kérdés óta megjártam az Újpesti Sztkt.Sajnos húzni kell,mert alatta van a bölcsességfogam.Kértem,hogy írjanak fel gyógyszert,hogy legalább a gyulladás lemenjen róla.Beutalót is adtak a szájsebészetre,de nagyon félek.
2016. nov. 7. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne félj, szájsebészeten simán kihúzzák. Szedd a gyógyszert, kb 1 hét alatt leviszi a gyulladást és utána menj a szájsebészetre, illetve kérj időpontot ha kell,
2016. nov. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem a legjobbakat.Sajnos volt egy rossz élményem,és azóta ez bennem van.Mármint foghúzásom nem volt,csak tömésem,ês már az is rettenetesen fájt..Sírva jöttem ki a rendelőből.
2016. nov. 7. 14:33
 5/6 anonim válasza:
Hat nem tudok megnyugtatot irni neked, ket fogamat huztak egymas mellett mert holyag jott ki rajtuk meg gennyezett, az erzestelenito semmitse hatott, azthittem osszesz*rom magam a szekben mire kihuzta oket. De viszont aztmondjak szajsebeszeten sokkal jobban huznak, fajdalom nelkul.
2016. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az szép..hát sajnálom,hogy így jártál.

Igen egyébként én is ezt hallottam,hogy a szájsebészet megbízhatóbb,mert ők tényleg erre vannak szakosodva.

2016. nov. 8. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!