Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi történne ha soha nem...

Mi történne ha soha nem vetetnem le a fogszabalyzot?

Figyelt kérdés

Mar lassan 2 éve van fent

Eleinte nem szerettem de mostmar imadom

Azt mondta az orvos hogy 1 hét múlva lekell venni

En nem szeretnem:( Igaz mar szepek a fogaim de mi történne ha nem vetetném le?


2019. máj. 21. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom túl lenne korrigálva a fogsorod. Tehát mondjuk ha egy fogat kifele akartak dönteni, az túlságosan kidőlne. (Persze nem a végtelenségig.)
2019. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem lenne semmi. en is hordok fogszabit es 2 havonta huznak rajta. ha mar azt mondjak, h le kell venni akkor a rajtad levo fogszabi nem fogja mar osszebb huzni a fogaidat. talan annyi, h ha sokaig fennt hagyod meg, akkor bizony foltot fog hagyni.
2019. máj. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy barátnőm akinek családi okok miatt fent maradt. Magánorvos rakta fel kb. 14 éves korában, 16 volt mikor elváltak a szülei, költöztek is, nem volt már úgy pénz rá és nem tudták fizetni. Most 23 eves, es rohadnak a fogai a fogszabi alatt, nagyon undorito.
2019. máj. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
El kezdenének romlani a fogaid egy idő után. Nekem 3 éve van fent, hamarosan leveszik. Így a vége felé egyre jobban utálom már őket, napi 1-1,5 órát elszöszölök mindig azzal, hogy étkezések után alaposan megmosom a fogaim, takarítgatom, fogköztisztító, fogselyem, anyámkínja. Elegem van már belőle.
2019. máj. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

En meg annyira szeretem hogy nem akarom levetetni...de hat akkor muszaj

lesz mert nem szeretnem hogy kirohadjanak a fogaim

2019. máj. 22. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!