Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Dudor a fogínyemen?

Dudor a fogínyemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap este még nem éreztem, azonban ma reggel találtam egy piros dudort az egyik rágófogam fölött az ínyemen (két fogam között, a találkozásuknál). Egyelőre nem érzem, hogy fájna, de megijedtem. Soha nem volt még gond a fogaimmal, így nincs tömve, gyökérkezelve stb. Ezen kívül nagyjából két hete voltam fogorvosnál, ahol a bölcsességfogam miatt megröntgeneztek, de az sem mutatott ki semmi rendelleneset. Sajnos a héten semmiképp nem jutok el orvoshoz, ezért fordulnék hozzátok, hátha másnak is volt ilyen. Szerintetek mi lehet?



2019. aug. 3. 08:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha a foggal nincs panasz vagy nem vizenyős a duzzanat (pl. vér vagy genny van benne), akkor lehet hogy csak megsértetted az ínyed vagy fogkő van alatta. Fogselymezz alaposan a fogaid között, hogy ne gyulladjon be még jobban és mutasd meg a fogorvosodnak.
2019. aug. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!