Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet még gyökérkezelni?

Lehet még gyökérkezelni?

Figyelt kérdés
Az ínyemen az alsó fogsoromon az elülső fogam alatt nőtt egy borsószem nagyságú dudor, nem fáj, inkább csak feszít, kellemetlen érzés. Félek attól, hogyha ez a dudor kilyukad, akkor ki kell majd húzni. Volt már egyszer ilyen a hátsó fogamon is, de a fogorvosnak ki kellett húznia.. Remélem, most nem járok így, mert nem szeretném, ha 22 évesen kihúznák az elülső fogam. :((

2018. dec. 7. 16:02
 1/2 Drazicc ***** válasza:
Lehetséges, hogy ilyenre vagy hajlamos, de az még nem a világváge ha kihúzzák. Én 29 vagyok, eddig 3 fogamat húzták ki és csináltam implantátumot. Jó nem olcsó 570 ezer volt miden egybe de most tökéletes a fogsorom. Mondjuk nekem nem volt sürgős mert mindegyik lent volt és nem látszott kicsit se. Ez nem olyan gáz mintha a szemeddel vagy a hallásoddal lenne gond.
2018. dec. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok, több fogam elvesztettem hátulról nem látszik. De ez is nagyon megviselt, nehéz feldolgozni.
2018. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!