Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mandulakő eltávolítása,...

Mandulakő eltávolítása, tippek-tanácsok? Ki van/volt hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem látom, van egy eszköz amivel igencsak ki tudnám őket szedni, de semmi. Fültisztító pálcikával is próbáltam, eredménytelenül ... csak érzem, hogy a mandulám büdös, így a lehelletem is rossz.

Úgy szégyellem



2019. aug. 7. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
nekem eleinte magától ürült ki, bár akkir még nem tudtam, hogy az az. utána magamnak nyomtam ki őket: a telefonommal elkezdtem vakuval videózni, a képernyőt a tükör felé fordítva. így közben is láttam, hogy mit művelek és utána is. simán az ujjammal nyomtam ki őket. végül ki lett műtve mindkettő.
2019. aug. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,a mandulakő okozhat rossz leheletet,de sok más oka is lehet.A nagy gyulladt,lyukacsos mandulák,lepedékes nyelv,lyukas fogak,esetleg reflux.Nézesd meg a fogaidat,a gégészeten vizsgáltasd meg a torkod,gégéd,el kéne menni gyomortükrözésre is.A nyelved naponta tisztítsd le ha lepedékes.De legjobb lenne kivetetni a manduláidat.
2019. aug. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szedd ki magadnak a mandulaköveket vagy menj el a gégészetre kiszedetni.A kövektől büdös lesz a lehelleted és az nagyon gáz!
2020. jan. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!