Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiuk tanacsok? Persze hasonlo...

Fiuk tanacsok? Persze hasonlo tapasztalatu nok is?

Figyelt kérdés
Azert ebbe a kategoriaba irok mert kisebb az esely a privatokra. Nemkerek privatokat nem itt ismerkednek, ez tenyleg csak kivancsisag! Ha ismerkedni akarnek masiik kategoriaba irnek masfajta szoveget! :) szoval. 19 eves lany vagyok, nemvolt meg baratom soha egyeb okokbol.. Csaladi ugyek stb nemakartam belekeverni ebbe a zurbe egy fiut sem. . Egy fiu mennyire tartja hatranynak ha egy igenyes lanynak nemvolt meg senkije es szuz.. Mert azert valljuk be a mai 19 evesek mar az 5.kapcsolaton is tullehetnek de nem altalanositok:) elkezdtem attol parazni, hogy nem e ciki a helyzetem, nem e neznek le emiatt. Szerintetek? Bocsanat a kuszasagert de nehezen tudom kifejezni magam ebben a temaban..

2019. júl. 28. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem ciki. Dugnálak.
2019. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valaki elarulhatna hogy ez miert lenne ciki, tenyleg nem ertem. Annyi ilyen kerdes van... Mindenhova leirjak hogy nem az de ezredszer is megkerdezik
2019. júl. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, hogy ki hány évesen mennyi kapcsolata volt?

Nincs értelme követni mást, és másokat méregetni saját magunkhoz, akkor mindig csak önbizalomhiányosok leszünk.

Én nekem 2 kapcsolatom volt ideáig, megvolt annak is az oka, de nem lettem tőle több, sem kevesebb viszont tanultam bizonyos dolgokat, hogy hozzám milyen ember illik...stb

Egyáltalán nem ciki, a lényeg az hogy te milyen ember vagy és ha szerethető akkor édes mindegy hogy szűz vagy-e vagy sem, nem attól lesz érett valaki, hanem a gondolkodása,mentalitása teszi azzá. :) 22/F

2019. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
A mai társadalom szerint,mert hát ugye feminizmus van,ha egy fiú 22 éves korára szűz marad,akkor értéktelen lesz. Ha egy lány szűz marad, akkor értékes.
2019. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem egy fiú megbecsüli azt, ha a barátnője még érintetlen. Büszke rá, hogy ő az első neki.

Meg egyébként megnyugtató nekik, hogy a lány nem tudja kihez hasonlítani őket, mert még nem volt mással. ;)

2019. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van az előttem szólóknak. Egyáltalán nem gáz. Hogy is szokták mondani? A lányoknál cuki, a fiúknál ciki. Mondom ezt úgy, hogy fiú vagyok, és nekem nem tetszik ez a gondolkodásmód.
2019. júl. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit ciki, de ha te nem érzed annak akkor...
2019. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen nincs ebben semmi fura.

29 évesen már megkérdezném, hogy miért is alakult így

2019. júl. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki. Annak is örültem, hogy az exemnek sem volt senki komoly előttem. Önbizalmat ad, hogy tudod hogy a lány nem fog téged összehasonlítani az előtted lévő pasijával.
2019. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván egy normális srác-férfi, aki komolyat akar, annak se nem előny, se nem hátrány. Nem ettől fog jobban/kevésbé szeretni.
2019. júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!