Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfehérítés utáni 10 napban...

Fogfehérítés utáni 10 napban a dohányzás mennyire befolyásolja az eredményt? Csak olyanok válaszoljanak akik már voltak ebben a helyzetben, légyszíves!

Figyelt kérdés
Fogfehérítésem lesz, utána 10 napig kerülni kellene a kávét, cigarettát és a fogakat elszínezhető ételeket. Próbálok agyban felkészülni rá, de félek, hogy a cigaretta lerakása nem fog menni. Nem ész osztást várok, hanem normális véleményeket, főleg tapasztalatokat olyan személyektől akik már jártak ebben a cipőben! Köszönöm!
2019. aug. 11. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb mintha semmit nem csináltál volna a fogaiddal. És ezt komolyan mondom, az az időszak amikor leginkább beveszi a fogad a kezelés utan a színeket.

A masik meg ha nem hanyagolod ezt a szokásod akkor egy éven belul ugyanolyan sárgák lesznek a fogaid.

2019. aug. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szóval akkor Te ezt tapasztaltad?
2019. aug. 11. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha cigizel utana ugyan olyan lesz a fogad mint volt
2019. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosi fehérítés után pláne, de még az otthoni után is pár napig sokkal érzékenyebb a fogzománc az elszínező behatásokra. Nekem még teát se volt szabad innom. Én a kávé nélkül haltam meg, kocadohányos voltam, úgyhogy cigit hébe-hóba szívtam, azt meg tudtam állni könnyen (azóta meg teljesen leálltam vele). Szóval a válasz: kidobhatod az ablakon az egész fehérítést, ha utána ugyanúgy cigizel és kávézol tovább. Vagy erőt veszel magadon, vagy el se menj fehérítésre.

Amúgy ha alapból cigis-kávés vagy, az egész fehéríés hatása összesen pár hónapig fog tartani. Olyan háromra taksálom, négy, ha mondjuk jobb fajta fogaid vannak.

2019. aug. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!