Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen márkájú...

Szerintetek milyen márkájú cigivel érdemes elkezdeni dohányozni (dohányzást ellenzők ha lehet, most ne válaszoljanak), és aki már tartósan csinálja, milyen voltozásokat vett észre? Elsősorban szellemi munkára gondolok

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
én ellen vagyok, de ha tényleg el akarod kezdeni akkor valami gyengével és ízesítettel, de ha csak az agyadra akarsz serkentően hatni akkor elég egy nikotin tapasz, főleg mivel egyre drágább lesz a cigi
2013. márc. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű vegyél 2 dobozzal.

Az egyik mondjuk legyen egy jó féle(Marlboro,Davidoff,Dunhill,Lucky), míg a másik egy gagyibb(Bond,Golden Gate,Chesterfield).

Próbáld ki mindkettőt és kiderül mi kell neked.

Ha meg ízesítettet akarsz venni akkor nem cigizni kéne barátom, arra ott van a vízipipa. Mentolost szívják csak a csajok.

2013. márc. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Habár mindössze 10 éve dohányzom, szerintem ha a szellemi teljesítőképességedet akarod fokozni (főleg ha hosszú távon), akkor nem a dohánnyal kellene próbálkozni.


Ha alaposabban utánakeresel, akkor találhatsz valamiféle kimutatásokat erről, pl. IQ-tesztet kitöltőkön mérték fel, hogy a teszt töltése közbeni dohányzás ált. jobb eredményt hozott, míg a tartós dohányzás rontotta a dolgot. Persze az nem szerepelt ott hogy mégis melyik mennyivel befolyásolta a dolgot, meg ez olyan hiszem-ha-akarom jellegű dolog.


Ha mindenáron dohányozni akarsz, akkor valami közepes cigarettát vegyél elsőre, mondjuk kék Multifiltert.

A Dunhill, Davidoff és társaik szerintem minden alap nélkül túl vannak dícsőítve; a Pall Mall újabb fajta (talán pár éve alkalmazott) szűrőjét én nem szeretem. Mondjuk Szofival kezdtem, de jó régen vettem olyat, nem tudom milyen lehet mostanság.

2013. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én házilag töltött piros Golden Gate-tel kezdtem:D És azóta is kitartok mellette. Tény hogy erős de mi értelme a gyenge ciginek?
2013. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ßđkan ***** válasza:
Marlboro csakis az arany!!!!
2013. márc. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!